logo- profidach

Strešné okná Roto

Vaše nové strešné okná čakajú

Typy strešných okien Roto .

Kyvné okno

Kyvné okná – charakterizuje ho otváranie a zatváranie bez námahy, efektívne vetranie a bezproblémové umývanie okien z oboch strán, samozrejmosťou je aj moderný design. Medzi kyvné okná zaraďujeme RotoQ Q-4 Plus, Designo R6, Designo R4, RotoQ Tronic QT4, Designo R6 RotoTronic, Designo R4 RotoTronic, Designo R6 na mieru, Designo R6 RotoTronic na mieru.

Kyvné okná klasické sa otvárajú kyvným pohybom, pohybom okolo stredovej osy a obsahuje aj variantu na elektrický pohon pre ťažko prístupné miesta.

designo r4

Kývne strešné okno
Designo R4

RotoQ Q-4 Plus

Kývne strešné okno
RotoQ Q-4 Plus

RotoQ Tronic QT4

Kývne strešné okno
RotoQ Tronic QT4

RotoQ Tronic QT4

Kývne strešné okno
Designo R4 RotoTronic

Designo R6

Kývne strešné okno
Designo R6

Designo R6 RotoTronic

Kývne strešné okno
Designo R6 RotoTronic

Designo R6

Kývne strešné okno
Designo R6 na mieru

Designo R6 RotoTronic na mieru

Kývne strešné okno
Designo R6 RotoTronic na mieru

Výsuvno kyvné okno

Výsuvno kyvné okno – poskytuje pohodlné ovládanie, osa otáčanie je umiestnená v hornej štvrtine okna, ovládanie a funkcie sú rovnaké ako u kyvného okna, viacej priestoru pri otváraní okna ako u kyvného okna. Medzi výsuvno kyvné okno zaraďujeme Designo R7

Roto Designo R7

Výklopno kyvné okno
Designo R7

Výklopno kyvné okno

Výklopné kyvné okno – vysoko funkčné a bez akýchkoľvek obmedzení. Medzi výklopné kyvné okno zaraďujeme Designo R8, Designo i8, Designo R8 na mieru.

Designo R8

Výsuvno kyvné okno
Designo R8

Designo i8

Výsuvno kyvné okno
Designo i8

Designo R8

Výsuvno kyvné okno
Designo R8 na mieru

5 dôvodov prečo si vybrať strešné okná ROTO .

1. Vysoká kvalita produktu

pri týchto produktoch môžete rátať s dobrými schopnosťami a znalosťami nemeckých inžinierov – inovácie a kvalitné materiály. Prvotriedna kvalita Roto je potvrdená aj spoločnosťou TÜV Rheinland, zvíťazili na dodávateľmi so špičkovými známkami za vysokú kvalitu produktov.

2. Energetická účinnosť

Zateplené okná, izolácia. Nemusíte sa báť o únik tepla z vášho domova a to vďaka tepelno-izolačnému zaskleniu.

3. Záručné podmienky

Roto strešné okná sa vyznačujú svojou dlhou životnosťou. Ak predsa len dôjde k akémukoľvek poškodeniu, Roto vám poskytuje 15 ročnú záruku na materiál a 5 rokov na poškodenia materiálu, konštrukcie alebo výroby.

4. Pohodlie

Roto ponúka také typy strešných okien, aby vyhovovali vašim požiadavkám. Či už sú to stiesnené priestory, dizajn okien alebo jednoduchosť ovládania na elektrický pohon.

5. Bezpečnosť

Bezpečnosť je prvoradá a preto majú naše okná funkcie pre väčšiu bezpečnosť. Majú trojsklo, vonkajšiu roletu, ktoré zabraňujú vlámaniu do domácnosti alebo pred počasím – dážď alebo silný vietor.

História spoločnosti ROTO

Spoločnosť ROTO sa dlhodobo venuje technológiám strešných systémov – strešné okná, inštalácia, renovácia a servis strešných okien, príslušenstvá a doplnky. ROTO svoje produkty distribuje výhradne prostredníctvom špecializovaných obchodov a profesionálnych montážnikov.

História spoločnosti siaha až do roku 1935, kedy bolo ako prvé vyrobené otočné kyvné okenné kovanie. Jeho zakladateľ, Wilhelm Frank sa stal priekopníkom. O 30 rokov neskôr, s mnohými patentmi a inováciami, sa podaril ďalší míľnik – prvá rekonštrukcia výklopného strešného okna.

Dnes patrí spoločnosť ROTO k celosvetovým výrobcom strešných okien, strešných výlezov a podkrovných schodov.

roto

Kvalita produktov je základ

Strešné okná ROTO sa vyznačujú svojou energetickou účinnosťou, komfortným ovládaním, jednoduchou montážou a svojou kvalitou, či už sa jedná o samotné strešné okná, príslušenstvo alebo o podkrovné schody.

Ste pripravený zastrešiť svoj domov?

Nechajte si vypočítať cenovú ponuku .