logo- profidach

Strešná krytina Tondach

Spolo─Źnos┼ą Tondach

Spolo─Źnos┼ą Tondach patr├ş od roku 2015 do skupiny Wienerberger, ktor├í m├í vo svojom portf├│liu v┼íetky prvky, ktor├ę s├║ potrebn├ę na stavbu od z├íkladov a┼ż po strechu.

Modern├Ż vzh─żad a dlh├í ┼żivotnos┼ą keramick├Żch ┼íkridiel Tondach je pod─Źiarknut├í z├írukou 33 rokov. V jej portf├│liu sa nach├ídza mno┼żstvo tradi─Źn├Żch, ale aj modern├Żch rie┼íen├ş pre v┼íetky typy stavieb. Keramick├ę prevedenie pon├║ka ┼íirok├Ż v├Żber farieb, ktor├ę si zachov├ívaj├║ farebn├║ st├ílos┼ą po─Źas celej svojej ┼żivotnosti. Okrem toho, nevy┼żaduj├║ si ┼żiadnu n├íro─Źn├║ ├║dr┼żbu, ktor├║ by ste nezvl├ídli aj sami. ┼áirok├Ż sortiment ┼íkridiel Tondach zaru─Ź├ş jednoduch├Ż v├Żber pre va┼íu strechu.┬á

Nech├Żba ve─żk├í ponuka origin├ílneho keramick├ęho a nekeramick├ęho pr├şslu┼íenstva, aby ste rozvinuli potenci├íl v├í┼ího rie┼íenia na maximum.

Pre koho je strešná krytina Tondach vhodná?

Stre┼ín├ę krytiny Tondach s├║ vhodn├ę prakticky pre v┼íetky typy ┼íikm├Żch striech. Skvele sa hodia na ┼íikm├ę strechy historick├Żch budov, pri rekon┼ítrukci├ích striech, ale tie┼ż n├íjdu uplatnenie v modernej architekt├║re. Tondach pon├║ka prakticky neobmedzen├ę mo┼żnosti pri rie┼íeniach striech. Strecha nie je len o krytine, ale aj o ─Ćal┼íom pr├şslu┼íenstve, ktor├ę dopom├┤┼że naplni┼ą v┼íetky va┼íe o─Źak├ívania. Preto sa odpor├║─Źa, aby bol kompletn├Ż syst├ęm od jedn├ęho v├Żrobcu, ktor├Ż je navz├íjom kompatibiln├Ż.

Modern├Ż vzh─żad, prijate─żn├í cena a tis├şce spokojn├Żch z├íkazn├şkov s├║ dostato─Źn├Żm d├┤kazom o kvalite stre┼ín├Żch kryt├şn a syst├ęmov Tondach.

strešná krytina tondach

Nezaujali v├ís stre┼ín├ę krytiny Tondach? Prezrite si in├ę krytiny od ┼ípi─Źkov├Żch dod├ívate─żov

Ste pripraven├Ż zastre┼íi┼ą svoj domov?

Nechajte si vypo─Ź├şta┼ą cenov├║ ponuku .