Sídlo firmy

Mlynské nivy 70 821 05 Bratislava

Máte otázku?

+421 903 633 777

Strešná krytina Terran

História spoločnosti Terran

Základy spoločnosti Terran boli položené už na počiatku 20. storočia Kálmánom Mészárosom, ktorý sa zaoberal výrobou škridiel v obci Neded. Jeho syn Vilmos začal v roku 1995 vyrábať betónové škridly na poloautomatickej výrobnej linke.

Dnes výroba už prebieha na plnoautomatických linkách v Maďarsku a vo Vlčanoch pri Galante. Do roku 2015 pôsobila spoločnosť pod značkou Mediterran, čo evokovalo najmä oblasť stredozemia.

Keďže postupne dochádzalo k odklonu od výroby krytín typických pre túto oblasť a menil sa aj cieľový trh, táto zmena bola logickým vyústením. Dnes je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti vedecko-výskumná a vývojová činnosť.

Kvalita produktov je základ

V portfóliu značky Terran sa nachádza niekoľko produktových radov, ktoré sa líšia jednotlivým vlastnosťami. Jednu majú ale všetky spoločnú a tou je dlhá životnosť, čo podčiarkuje 50 ročná záruka na jednotlivé výrobky.

Prostredníctvom inovatívnych technológií, medzi ktoré nepochybne patrí aj povrchová úprava, dokážu škridly Terran uspieť v náročnej konkurencii. Povrchy všetkých škridiel sú ošetrené, aby dokázali zabezpečiť dlhoročnú farebnú stálosť či odolnosť.

Povrchová úprava ColorSystem

Povrchová úprava ColorSystem sa vyznačuje najmä farebnou stálosťou, vyššou ochranou farby a veľkou odolnosťou voči opotrebovaniu. Okrem toho vyčnieva aj svojou samočistiacou schopnosťou. Výrobná technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.

Aké má prednosti?

Povrchová úprava EVO

Povrchová úprava EVO predstavuje dnes najvyšší stupeň znalostí. Najväčšou prednosťou je veľmi jemný a hladký povrch, ktorý sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou a pevnosťou. Zároveň menej saje vodu, čím si zaistí dlhšiu životnosť a mimoriadny lesk.

Aké má prednosti?

Terran predstavuje kvalitné, na Slovensku vyrábané, škridly s dlhou zárukou a životnosťou, pričom nechýba široká ponuka originálnych doplnkov, pre čo najlepšie naplnenie potenciálu samotnej strešnej krytiny.

Nezaujali vás strešné krytiny Terran? Prezrite si iné krytiny od špičkových dodávateľov