logo- profidach

Strešné okná Fakro

História spoločnosti FAKRO

Firma Fakro patrí k všeobecne najznámejším a najúspešnejším firmám, ktorá sa venuje výrobe strešných okien. Bola založená v roku 1991 a po čase sa dostala do svetovej dvojky patriacej do tohto odvetvia. Firma Fakro postupne svoju výrobu rozšírila aj o ďalšie produkty súvisiace s výrobou strešných okien alebo samotnými strechami.

fakro

Strešné okná FAKRO

Moderné strešné okná Fakro sú ideálnym riešením, ktoré sa veľmi často používajú v stavebníctve. Presvietia celý interiér, umožňujú vetranie podkrovia a tým aj zabezpečujú aby nevlhli priestory či vzniku plesní, poskytujú aj výhľad do okolia. Inštalácia strešných okien je menej náročným a navyše lacnejším riešením, ako stavba vikiera. Strešné okná sa vyznačujú dlhou životnosťou, bezpečnosťou, vysokou energetickou účinnosťou a najmä pohodlnou obsluhou.

Klasické kývne okná sú nahradzované konštrukčne modernejšími strešnými oknami. Našimi zákazníkmi veľmi obľúbené sú kývno-výklopné okná alebo okná so zvýšenou osou otáčania, ktoré poskytujú väčšiu funkčnosť. Medzi ďalšie typy strešných okien patria kyvné so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti, kyvné eletrické – Z-Wave, kyvné super energeticky úsporné a ďaľšie. Pri výbere strešných okien je veľmi dôležité vziať do úvahy aj zabezpečenie okien proti vlámaniu. Strešné okná Fakro sú ideálnym riešením pre Váš pocit bezpečia a ochrany.

Typy strešných okien FAKRO

Ďalšie produkty

Medzi takéto produkty zaraďujeme aj podkrovné schody, ktoré sa hodia do miestností nevyužívané každý deň. Výstavba klasického schodiska by v tomto prípade znamenala zbytočná strata priestoru. Dbáme na prísne technické a bezpečnostné normy, pre zachovanie maximálne užívateľského komfortu. Firma Fakro ponúka rôzny typy podkrovných schodov ako napríklad skladacie, sťahovacie, mlynárske, výsuvné schody, samozrejmosťou je aj príslušenstvo.

Veľmi vhodné riešenie pre nevyužívané priestory sú aj podkrovné dvierka, najmä na zabudovanie do zvislých nadmuroviek. Ponúkame tri typy a  to zateplené, supertermoizolačnéprotipožiarne dvierka.

Podkrovné dvierka

Ste pripravený zastrešiť svoj domov?

Nechajte si vypočítať cenovú ponuku .