logo- profidach

Predaj strechy

Máte záujem o novú strechu?

Slovné spojenie predaj striech má, aj keď sa to nemusí zdať, široký záber. My predaj strechy vnímame ako komplexný proces od oslovenia zákazníkom až po odovzdanie hotového výsledku. Celý proces u nás zahŕňa obhliadku objektu, zameranie strechy, spracovanie cenovej ponuky a samotnú realizáciu. V celom procese ste zapojení aj vy, naši zákazníci, aby výsledok zodpovedal vašim predstavám.

predaj strechy
predaj strechy

Aké typy striech realizujeme?

Realizujeme všetky typy striech, s ktorými sa dnes bežne môžete stretnúť. Šikmé strechy najčastejšie nájdeme na rodinných domoch a chatách. Môžu mať rôzne tvary a na realizáciu možno použiť širokú škálu materiálov, či už budete chcieť klasické pálené škridly alebo luxusné keramické krytiny, výber je len na vás. S vhodnosťou zvoleného materiálu vám radi poradíme.

Ploché strechy zase nachádzame na rôznych výrobných a logistických halách, starších rodinných domoch či na ďalších rôznych typoch budov. Najčastejšie sa jedná o rôzne kovové, plastové či asfaltové prevedenia.

Špeciálnym typom moderných striech sú tzv. zelené strechy. Tie sú v dnešnej dobe využívané stále častejšie, pretože majú pozitívny vplyv na znižovanie teploty v mestách, redukciu emisií a celkovo prispievajú k zlepšeniu životného prostredia v mestách. Zelené strechy nie sú ani náhodou doménou moderných výškových budov, ale postupne sa objavujú na rôznych bytových či rodinných domoch.

Aký je váša strecha?

Postavíme akýkoľvek typ strechy .

Plochá strecha

Plochá strecha

Šikmá strecha

Šikmá strecha

Zelená strecha

Zelená strecha

Ste pripravený zastrešiť svoj domov?

Ako postupujeme ?

Oslovenie zákazníka

01

Obhliadka objektu

02

Zameranie strechy

03

Vypracovanie cenovej ponuky

04

Realizácia projektu

05

Zabezpečíme vám všetok potrebný materiál

Pri predaji strechy vám, samozrejme, zabezpečíme všetok potrebný materiál, ktorý na miesto stavby dovezieme a po dokončení všetok odpad odvezieme a necháme zlikvidovať. Materiál vyberáme s ohľadom na vhodnosť použitia a tiež na rozpočet.

predaj strechy

Ste pripravený zastrešiť svoj domov?

Nechajte si vypočítať cenovú ponuku .