logo- profidach

Strešná krytina Creaton

História spoločnosti Creaton

Creaton je renomovaná značka strešných krytín, ktorá je členom medzinárodného holdingu Etex Group, vďaka čomu patrí medzi popredných výrobcov. Výrobky Creaton sa vyznačujú vysokou kvalitou, čo je dané dlhoročnými skúsenosťami a inovatívnym prístupom k technologickým riešeniam. Má najširšiu ponuku keramických a betónových škridiel, ktorú tvorí viac nech 240 kombinácii farieb, povrchov a modelov.

Kvalita produktov je základ

V keramických škridliach Creaton nájdeme spojenie moderných technológií, patentovaných riešení, vysokej kvality a trvácnosti, navyše sú prepracované do najmenších detailov. Na výber máte viacero kvalitných povrchových úprav:

Prírodný povrch

Môžu mať hladký, drsný, brúsený alebo žíhaný povrch. Keďže sa jedná o kusové pálenie, každá škridla je je jedinečná

Engobovaný povrch

Vyznačuje sa hodvábnym leskom a hladkým povrchom, pričom je k dispozícii množstvo farebných odtieňov. Táto úprava zvýrazňuje farbu a zvyšuje odolnosť voči poveternostným vplyvom

Glazúrovaný povrch

Má podobný vzhľad ako porcelán. Nezachytáva sa na nich špina, machy či lišajníky. Glazúra funguje ako ochrana a zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom

Betónové škridly Creaton

Pevné a odolné betónové škridly Creaton majú nadčasové tvary v modernej palete farieb, ktoré zohľadňujú moderné architektonické trendy. Vďaka materiálom použitým na výrobu, použitiu moderných technológií a dôslednej kontrole je na ne možné poskytnúť 30 ročnú záruku.

Betónové škridly sú ekologické, vyrobené z čisto prírodných materiálov. Sú odolné voči poveternostným vplyvom a škodcom, farba je zase odolná voči UV žiareniu. V neposlednom rade majú výborné izolačné vlastnosti, tlmia vonkajší hluk a sú nehorľavé. Množstvo konštrukčných detailov zaručuje rýchle stekanie vody, bráni rastu machov či zvyšuje stabilitu a možné zaťaženie.

Vaša nová strecha čaká

Doplnky pre strechy Creaton .

Aby bola zaručená maximálna funkčnosť, komfort či životnosť strechy, odporúčame použitie originálneho príslušenstva. Keďže sa jedná o originálne doplnky, je zaručená technologická aj dizajnová kompatibilita.

Z technologických doplnkov tu rozhodne nájdete tesniace a hrebeňové pásy, strešné membrány či sanitárne odvetrávacie a vetracie komíny. Z užitočných doplnkov spomenieme prestupové škridly, systém stúpacích plošín či systém na ochranu pred ľadom a snehom.

Hrebeňové pásy CREAROLL

Hrebeňové pásy CREAROLL

Hliníkový tesniaci pás CREATON CREPFORM Plus

Hliníkový tesniaci pás CREATON CREPFORM Plus

Strešné membrány CREATON

Strešné membrány CREATON

PRESTUPOVÉ ŠKRIDLY CREATON

Systém stúpacích plošín CREATON

SYSTÉM NA OCHRANU PRED SNEHOM A ĽADOM

SYSTÉM NA OCHRANU PRED SNEHOM A ĽADOM

krytina creaton

PRESTUPOVÉ ŠKRIDLY CREATON

Ste pripravený zastrešiť svoj domov?

Nechajte si vypočítať cenovú ponuku .