logo- profidach

Servis strechy

Potrebujete odborný servis strechy?

Medzi časté otázky patrí, na čo je potrebný servis strechy. Správny servis a údržba môže predĺžiť životnosť strechy aj o niekoľko rokov a ušetriť tak nemalé finančné prostriedky za opravu, energie, prípadne kompletnú rekonštrukciu. Medzi najčastejšie a najjednoduchšie patrí čistenie odkvapov, kde sa usádza lístie a ďalšie nečistoty, čo môže viesť k ich upchatiu a spôsobeniu škôd vodou či snehom. Poškodenie odkvapového systému nemusí nutne viesť k jeho kompletnej výmene, často stačí drobná oprava. V prípade, že by oprava nestačila, zabezpečíme kompletný návrh a výmenu nových odkvapov.

rekonštrukcia strechy
servis strechy

Čistenie odkvapov

servis strechy

Oprava odkvapového systému

servis strechy

Kompletná výmena odkvapov

Potrebujete pomôcť so strešnými oknami?

Nesprávne zvolené alebo zanedbané strešné okná môžu taktiež spôsobiť nemalé problémy. Môže ísť “len” o unikajúce teplo, ktoré vás zbytočne stojí desiatky eur ročne, ale tiež sa môže jednať o závažnejšie problémy ako zatekanie či tvorbu plesní. Ak máte podozrenie na niektorý z týchto problémov, neváhajte nás kontaktovať. Zabezpečíme odbornú kontrolu, servis či údržbu okien. V prípade, že okná už nebude možné zachrániť a bude potrebná ich výmena, radi a odborne vám poradíme s výberom a následnou výmenou.

strešné okná
strešné okná

Odborná kontrola stavu okien

robotník

Údržba okien

strešné okná

Kompletná výmena okien

Potrebujete servis komína?

V dôsledku rôznych poveternostných vplyvov môže dochádzať k degradácii lemovania komínov, čo môže viesť napríklad k zatekaniu či usádzaniu nečistôt a následnému spôsobeniu ďalších škôd. Neváhajte nás zavolať na kontrolu a v prípade potreby vykonáme odbornú opravu, aby ste mohli pokojne spávať.

servis strechy
servis komínov

Odborná kontrola stavu komína

servis strechy

Odborná oprava komína

Ste pripravený opraviť svoj domov?

Máte problémy s izoláciou strechy?

Či už staviate nový dom alebo už v ňom bývate, kvalitná izolácia strechy dokáže ušetriť nemalé finančné prostriedky. Medzi takéto riešenia patria tzv. fúkané izolácie, ktoré sa dostanú aj do tých najmenších medzier. Je možné ich aplikovať ako primárnu izoláciu, ale tiež na už existujúcu. Realizácia nám navyše trvá len niekoľko hodín a vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám garantujeme maximálnu kvalitu.

Ste pripravený zastrešiť svoj domov?

Nechajte si vypočítať cenovú ponuku .