logo- profidach

Velux Cabrio

Velux Cabrio

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux Cabrio

Velux Cabrio

So stre┼ín├Żm balk├│nom Velux Cabrio v priebehu p├ír sek├║nd zmen├ş va┼íe podkrovie na inovat├şvny priestor, pomocou ktor├ęho dostanete do miestnosti viac svetla, vzduchu a v neposlednom rade skvel├Ż v├Żh─żad.

Velux Cabrio sa v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd premen├ş z be┼żn├ęho stre┼ín├ęho okna na balk├│n. Je len na v├ís, ako tento syst├ęm budete pou┼ż├şva┼ą, vrchn├í ─Źas┼ą sa toti┼ż otv├íra ako be┼żn├ę stre┼ín├ę okno. Spodn├║ ─Źas┼ą so z├íbradl├şm zase otvor├şte ┼ąahom od seba. Nech├Żba tu ani ob─ż├║ben├í funkcia stre┼ín├Żch okien, ktorou je vetranie aj pri zatvorenom okne. V─Ćaka filtru sa do miestnosti dostane iba ─Źist├Ż vzduch bez ne─Źist├┤t a hmyzu. Kvalitu prevedenia dotv├íra ┼ípi─Źkov├Ż syst├ęm izol├ície Velux ThermoTechnology.

Stre┼ín├Ż balk├│n Velux Cabrio je dostupn├Ż vo viacer├Żch farebn├Żch prevedeniach tak, aby sa dokonale hodil do v├í┼ího priestoru.

Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien