logo- profidach

Velux V├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPL/GPU

Velux V├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPL/GPU

Drevo s ─Ź├şrym lakom

Velux V├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPL/GPU

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux V├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPL/GPU

Velux V├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPL/GPU

Pri v├Żklopno-k├Żvnom stre┼ínom okne Velux Premium so spodn├Żm otv├íran├şm pomocou elegantnej hlin├şkovej k─żu─Źky v├ím poskytuj├║ maxim├ílne mno┼żstvo denn├ęho svetla. S├║ vhodn├ę k pou┼żitiu vo v├Ą─Ź┼íej v├Ż┼íke ─Źi v spojen├ş s vysokou nadmurovkou priestoru.

Okn├í Velux Premium GGL/GLU sa vyr├íbaj├║ v celodrevenom a bielom farebnom preveden├ş. V oboch verzi├ích s├║ vybaven├ę n├şzkoenergetick├Żm bezpe─Źnostn├Żm trojsklom, ktor├ę v spojitosti so syst├ęmom izol├ície Velux ThermoTechnology zni┼żuje energetick├║ n├íro─Źnos┼ą a pom├íha tak u┼íetri┼ą nemal├ę finan─Źn├ę prostriedky. ─Äal┼íou prednos┼ąou tohto modelu je ┼ípeci├ílny syst├ęm zabudovanej ventil├ície s filtrom, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vetranie aj pri zatvorenom okne a do miestnosti neprepust├ş ne─Źistoty ani hmyz.

S oknami Velux Premium so spodn├Żm otv├íran├şm nielen o┼żiv├şte priestor, ale svoju funkciu si bud├║ plni┼ą spo─żahlivo po─Źas dlh├Żch rokov bez oh─żadu na to, ak├ę po─Źasie bude zrovna panova┼ą.

Hlavn├ę v├Żhody
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien