logo- profidach

Velux ┼átandard PLUS GLL/GLU so spodn├Żm ovl├ídan├şm

VELUX ŠTANDARD GLL/GLU

Drevo s ─Ź├şrym lakom

┼átandard PLUS GLL/GLU so spodn├Żm ovl├ídan├şm

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

┼átandard PLUS GLL/GLU so spodn├Żm ovl├ídan├şm

Stre┼ín├ę okno Velux ┼átandard PLUS GLL/GLU
so spodn├Żm ovl├ídan├şm

Stre┼ín├ę okn├í Velux ┼átandard Plus GLL/GLU s├║ navy┼íe oproti modelu ┼átandard vybaven├ę vylep┼íenou tepelnou izol├íciou, lep┼íou schopnos┼ąou izolova┼ą zvuk, tlmia hluk z da┼ż─Ća a maj├║ samo─Źistiacu vrstvu.

Okno Velux ┼átandard Plus je vybaven├ę n├şzkoenergetick├Żm trojskolom a ┼ípeci├ílnou izol├íciou Velux ThermoTechnology, ─Źo vedie k zn├ş┼żeniu energetickej n├íro─Źnosti budovy. Okn├í GLL/GLU so spodn├Żm otv├íran├şm je v─Ćaka k─żu─Źke umiestnenej na spodnej hrane mo┼żn├ę osadi┼ą do v├Ą─Ź┼íej v├Ż┼íky, pr├şpadne do miestnost├ş s vysokou nadmurovkou. Tie┼ż je vybaven├ę ┼ípeci├ílnym filtrom, ktor├Ż dovn├║tra neprepust├ş ┼żiadne ne─Źistoty a hmyz. V─Ćaka tomu je umo┼żnen├ę vetranie aj pri zatvorenom okne. K dispoz├şcii je viacero farebn├Żch bez├║dr┼żbov├Żch preveden├ş.

Stre┼ín├ę okno Velux ┼átandard Plus GLL/GLU si popri vylep┼íen├Żch funkci├ích zachov├íva vysok├║ odolnos┼ą vo─Źi poveternostn├Żm vplyvom ako dlhotrvaj├║ci d├í┼ż─Ć a b├║rky alebo sne┼żenie a tuh├ę mrazy.

Hlavn├ę v├Żhody
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Premium

Kateg├│ria┬áPremium┬ápon├║ka exkluz├şvny dizajn a viac variant umiestnenia, dostupn├ę s├║ aj kombin├ície s doplnkov├Żmi oknami pre dokonal├ę presvetlenie interi├ęru. U┼żite si naj┼íir┼í├ş v├Żber funkci├ş vr├ítane integrovan├ęho dia─żkov├ęho ovl├ídania a automatiz├ície dom├ícnosti.

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien