logo- profidach

Velux ┼átandard PLUS GLL/GLU s horn├Żm ovl├ídan├şm

VELUX ŠTANDARD GLL/GLU

Drevo s ─Ź├şrym lakom

Velux Štandard plus GLL/GLU

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux Štandard plus GLL/GLU

Stre┼ín├ę okno Velux ┼átandard PLUS GLL/GLU
s horn├Żm ovl├ídan├şm

Stre┼ín├ę okno Velux ┼átandard Plus GLL/GLU s horn├Żm ovl├ídan├şm je naviac oproti modelu ┼átandard vybaven├ę dokonalej┼íou tepelnou izol├íciou, vylep┼íenou schopnos┼ąou izolova┼ą zvuk, tlm├ş hluk sp├┤soben├Ż da┼ż─Ćom a tie┼ż je vybaven├ę samo─Źistiacou vrstvou pre zjednodu┼íenie ├║dr┼żby.

Horn├ę ovl├ídacie madlo umo┼ż┼łuje in┼ítal├íciu do v├Ą─Ź┼íiny mont├í┼żnych v├Ż┼íok, pri─Źom nespornou v├Żhodou je mo┼żnos┼ą umiestnenia stola, posedenia ─Źi in├ęho n├íbytku priamo pod okno.

Je vybaven├ę n├şzkoenergetick├Żm trojsklom a vylep┼íen├şm tesniacim syst├ęmom Velux ThermoTechnology, ─Ź├şm napom├íha k zni┼żovaniu energetickej n├íro─Źnosti budovy. Rovnako si zachov├íva vynikaj├║ce vlastnosti pri dlhotrvaj├║cich mrazoch alebo za v├Żdatn├ęho da┼ż─Ća. Dostupn├ę je v celodrevenom variante s ─Ź├şrym lakom alebo v bielom preveden├ş.

Hlavn├ę v├Żhody

Dodato─Źn├í motoriz├ícia

V┼íetky okn├í Velux s horn├Żm madlom je mo┼żn├ę dodato─Źne vybavi┼ą motorom pre dia─żkov├ę ovl├ídanie, ─Ź├şm zv├Ż┼íite komfort pou┼ż├şvania a m├┤┼żete tak prispie┼ą k vytvoreniu smart dom├ícnosti.

Velux Štandard plus GLL/GLU
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Premium

Kateg├│ria┬áPremium┬ápon├║ka exkluz├şvny dizajn a viac variant umiestnenia, dostupn├ę s├║ aj kombin├ície s doplnkov├Żmi oknami pre dokonal├ę presvetlenie interi├ęru. U┼żite si naj┼íir┼í├ş v├Żber funkci├ş vr├ítane integrovan├ęho dia─żkov├ęho ovl├ídania a automatiz├ície dom├ícnosti.

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien