logo- profidach

Velux ┼átandard GLL/GLU so spodn├Żm ovl├ídan├şm

VELUX ŠTANDARD GLL/GLU

Drevo s ─Ź├şrym lakom

Velux Štandard GLL/GLU

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux Štandard GLL/GLU

Stre┼ín├ę okno Velux ┼átandard GLL/GLU
so spodn├Żm ovl├ídan├şm

Stre┼ín├ę okn├í Velux ┼átandard GLL/GLU so spodn├Żm ovl├ídan├şm s├║ vybaven├ę modernizovanou zinkovou k─żu─Źkou, v─Ćaka ktorej je okno mo┼żn├ę osadi┼ą do v├Ż┼íky alebo do priestorov s vysokou nadmurovkou.

Velux ┼átandard GLL/GLU je vybaven├ę energeticky ├║sporn├Żm trojsklom a syst├ęmom izol├ície Velux ThermoTechnology, v─Ćaka ─Źomu zni┼żuje energetick├║ n├íro─Źnos┼ą v├í┼ího b├Żvania. Pre jednoduch┼íiu ├║dr┼żbu boli klasick├ę hranat├ę profily nahraden├ę zaoblen├Żmi, v ktor├Żch sa nezachyt├íva prach a jednoduch┼íie sa ─Źistia. Okno je tie┼ż vybaven├ę ventila─Źnou ┼ítrbinou, cez ktor├║ sa miestnos┼ą bude vetra┼ą aj pri zatvorenom okne, navy┼íe je vybaven├í filtrom, ktor├Ż dnu nepust├ş prach ani hmyz. Dostupn├ę vo viacer├Żch farebn├Żch prevedeniach, pre maxim├ílne mo┼żn├ę doladenie dizajnu s va┼íim domom.

Velux GLL/GLU ┼átandard je stre┼ín├ę okno, ktor├ę v├ís ochr├íni za ak├ęhoko─żvek po─Źasia, nech u┼ż sa jedn├í o d├í┼ż─Ć, vietor ─Źi sneh s n├ímrazou.

Hlavn├ę v├Żhody
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

Premium

Kateg├│ria┬áPremium┬ápon├║ka exkluz├şvny dizajn a viac variant umiestnenia, dostupn├ę s├║ aj kombin├ície s doplnkov├Żmi oknami pre dokonal├ę presvetlenie interi├ęru. U┼żite si naj┼íir┼í├ş v├Żber funkci├ş vr├ítane integrovan├ęho dia─żkov├ęho ovl├ídania a automatiz├ície dom├ícnosti.

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien