logo- profidach

Velux ┼átandard GLL/GLU s horn├Żm ovl├ídan├şm

VELUX ŠTANDARD GLL/GLU

Drevo s ─Ź├şrym lakom

Velux Štandard GLL/GLU

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux Štandard GLL/GLU

Stre┼ín├ę okno Velux ┼átandard GLL/GLU
s horn├Żm ovl├ídan├şm

Stre┼ín├ę okno Velux GLL/GLU z kateg├│rie ┼átandard zvy┼íuje energetick├║ ├║spornos┼ą a komfort v├í┼ího b├Żvania. Deje sa tak v─Ćaka energeticky ├║sporn├ęmu trojsklu a ┼ípi─Źkov├ęmu syst├ęmu izol├ície Velux ThermoTechnology, ktor├Ż zabezpe─Ź├ş spr├ívnu funkciu okna za ak├ęhoko─żvek po─Źasia.

Velux ┼átandard vo verzii s horn├Żm ovl├ídan├şm je mo┼żn├ę umiestni┼ą do v├Ą─Ź┼íiny mont├í┼żnych v├Ż┼íok, ktor├ę umo┼żnia jeho pohodln├ę pou┼ż├şvanie. Ke─Ć┼że, v tomto pr├şpade, je ovl├ídanie okna umiestnen├ę v jeho hornej ─Źasti, m├┤┼żete pod neho bez ob├ív umiestni┼ą pracovn├Ż st├┤l alebo sedenie. Unik├ítna kon┼ítrukcia so zaoblen├Żmi rohmi u─żah─Źuje ka┼żdodenn├║ ├║dr┼żbu.

Okrem toho s├║ dostupn├ę vo viacer├Żch farebn├Żch prevedeniach, aby sa dokonale hodili do v├í┼ího priestoru. Tieto okn├í s├║ vhodn├ę do miestnost├ş s vy┼í┼íou vlhkos┼ąou, spravidla k├║pe─ż┼ła ─Źi kuchy┼ła.

Hlavn├ę v├Żhody

Dodato─Źn├í motoriz├ícia

Stre┼ín├ę okn├í Velux ┼átandard s horn├Żm ovl├ídan├şm je mo┼żn├ę (aj dodato─Źne) doplni┼ą motorom pre dia─żkov├ę ovl├ídanie a vytvori┼ą tak z nich jeden z prvkov smart dom├ícnosti.

Velux Štandard GLL/GLU
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

Premium

Kateg├│ria┬áPremium┬ápon├║ka exkluz├şvny dizajn a viac variant umiestnenia, dostupn├ę s├║ aj kombin├ície s doplnkov├Żmi oknami pre dokonal├ę presvetlenie interi├ęru. U┼żite si naj┼íir┼í├ş v├Żber funkci├ş vr├ítane integrovan├ęho dia─żkov├ęho ovl├ídania a automatiz├ície dom├ícnosti.

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien