logo- profidach

Velux Premium s elektr├şck├Żm alebo sol├írnym nap├íjan├şm

VELUX ŠTANDARD GLL/GLU

Drevo s ─Ź├şrym lakom

Velux Premium s elektr├şck├Żm alebo sol├írnym nap├íjan├şm

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux Premium s elektr├şck├Żm alebo sol├írnym nap├íjan├şm

Velux Premium
s elektr├şck├Żm alebo sol├írnym nap├íjan├şm

Stre┼ín├ę okno Velux Premium GGL/GLU s elektrick├Żm alebo sol├írnym nap├íjan├şm predstavuje maxim├ílny dostupn├Ż komfort. Jedn├í sa o syst├ęm okien, roliet a ┼żal├║zi├ş na dia─żkov├ę ovl├ídanie, ktor├ę umo┼ż┼łuje v┼íetku manipul├íciu jedin├Żm dotykom. Okn├í tak budete m├┤c┼ą ovl├ída┼ą z ak├ęhoko─żvek miesta vo va┼íom dome, pri─Źom si budete u┼ż├şva┼ą maxim├ílne pohodlie.

Samozrejmos┼ąou okna Velux Premium je n├şzkoenergetick├ę trojsklo a syst├ęm izol├ície Velux ThermoTechnology. Ani pri tomto modeli nech├Żba ob─ż├║ben├Ż syst├ęm ventil├ície s filtrom, ke─Ć je miestnos┼ą mo┼żn├ę vetra┼ą aj pri zatvorenom okne, pri─Źom sa do miestnosti nedostane prach ani hmyz. Okrem toho s├║ pripraven├ę pre syst├ęm Velux Active, ktor├Ż umo┼ż┼łuje otv├íranie a zatv├íranie okien ─Źi regul├íciu roliet a ┼żal├║zii tak, aby v miestnosti udr┼żiavali potrebn├║ kvalitu ovzdu┼íia.

Stre┼ín├ę okn├í Velux Premium s elektrick├Żm nap├íjan├şm predstavuj├║ modern├Ż prvok smart dom├ícnosti a s├║ dostupn├ę vo dvoch farebn├Żch prevedeniach.

Hlavn├ę v├Żhody
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien