logo- profidach

Velux Premium GGL/GGU s horn├Żm ovl├ídan├şm

VELUX ŠTANDARD GLL/GLU

Drevo s ─Ź├şrym lakom

Velux Premium GGL/GGU s horn├Żm ovl├ídan├şm

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux Premium GGL/GGU s horn├Żm ovl├ídan├şm

Stre┼ín├ę okno Velux Premium GGL/GGU
s horn├Żm ovl├ídan├şm

Stre┼ín├ę okno Velux Premium GGL/GLU je vyr├íban├ę v celodrevenom alebo bielom bez├║dr┼żbovom preveden├ş. V─Ćaka hornej otvaracej rukov├Ąti je mo┼żn├ę okno umiestni┼ą prakticky do akejko─żvek mont├í┼żnej v├Ż┼íky. Nespochybnite─żnou v├Żhodou tohto sp├┤sobu otv├írania je mo┼żnos┼ą umiestni┼ą r├┤zne predmety, ako st├┤l ─Źi in├Ż n├íbytok, priamo pod okno, pri─Źom ni─Ź nebude br├íni┼ą jednoduchej manipul├ícii.

Okn├í Velux Premium s├║ vybaven├ę bezpe─Źnostn├Żm izola─Źn├Żm trojsklom a syst├ęmom izol├ície ThermoTechnology, ktor├ę zni┼żuj├║ energetick├║ n├íro─Źnos┼ą v├í┼ího b├Żvania. Tie┼ż zni┼żuj├║ na minimum prenikanie vonkaj┼íieho hluku, vr├ítane hluku vytv├íran├ęho da┼ż─Ćom.

V─Ćaka premyslen├ęmu syst├ęmu filtrovania vonkaj┼íieho vzduchu je mo┼żn├ę v miestnosti pomocou ventila─Źnej klapky vetra┼ą aj pri zatvorenom okne. To ocen├şte najm├Ą ke─Ć nie ste doma alebo po─Źas nepriazniv├ęho po─Źasia.

Hlavn├ę v├Żhody

Dodato─Źn├í motoriz├ícia

V┼íetky okn├í Velux s horn├Żm otv├íran├şm je mo┼żn├ę vybavi┼ą motorom, ktor├Ż umo┼ż┼łuje dia─żkov├ę ovl├ídanie okna. Doprajte si tak viac komfortu a pohodlia.

Velux Premium GGL/GGU s horn├Żm ovl├ídan├şm
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien