logo- profidach

Velux GGLS 3v1

Velux GGLS 3v1

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Velux GGLS 3v1

Velux GGLS 3v1

Novinka medzi stre┼ín├Żmi oknami v podobe stre┼ín├Żch okien Velux GGLS 3v1. Do jedn├ęho r├ímu tu boli vlo┼żen├ę dve otv├íracie a jedno pevn├ę okno, v─Ćaka ─Źomu je in┼ítal├ícia ve─żmi jednoduch├í a prin├í┼ía luxusn├Ż dizajn a funk─Źnos┼ą. V miestnosti tak z├şskate dostatok denn├ęho svetla a viac mo┼żnost├ş pre vpustenie ─Źerstv├ęho vzduchu.

Okn├í sa otv├íraj├║ ve─żmi jednoducho, navy┼íe ich je mo┼żn├ę osadi┼ą motorom pre dia─żkov├ę ovl├ídanie, pr├şpadne s├║ pripraven├ę aj pre in┼ítal├íciu inteligentn├ęho syst├ęmu Velux Active, ─Ź├şm dosiahnete pln├║ automatiz├íciu. M├┤┼żete tak z├şska┼ą pln├║ kontrolu nad vy┼í┼íie umiestnen├Żmi oknami, ─Źi jednoducho vy┼í┼í├ş komfort.

Jednotliv├ę okn├í Velux GGLS 3v1 s├║ vybaven├ę n├şzkoenergetick├Żm bezpe─Źnostn├Żm trojsklom a syst├ęmom izol├ície Velux ThermoTechnology v─Ćaka ─Źomu zabezpe─Źia ni┼ż┼íiu energetick├║ n├íro─Źnos┼ą v├í┼ího b├Żvania a prines├║ nemal├║ finan─Źn├║ ├║sporu.

Hlavn├ę v├Żhody
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien