logo- profidach

Dia─żkovo ovl├ídan├ę v├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPU INTEGRA

Dia─żkovo ovl├ídan├ę v├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPU INTEGRA

Biely bez├║dr┼żbov├Ż povrch

Dia─żkovo ovl├ídan├ę v├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPU INTEGRA

Dia─żkovo ovl├ídan├ę v├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPU INTEGRA

Bez├║dr┼żbov├ę stre┼ín├ę okno Velux Integra GPU je vhodn├ę pre mont├í┼ż do akejko─żvek miestnosti. Je vybaven├ę elektrick├Żm ovl├ídan├şm, pri─Źom v┼íetky elektrick├ę komponenty s├║ ukryt├ę vn├║tri okna, ─Ź├şm nekazia celkov├Ż vzh─żad okna a pon├║kaj├║ spektakul├írne panoramatick├ę v├Żh─żady. Rovnako disponuje mo┼żnos┼ąou manu├ílneho otvorenia, ktor├ę je v├Żhodn├ę pre r├Żchle vetranie ─Źi pri jeho um├Żvan├ş.

U┼ż samozrejmos┼ąou je n├şzkoenergetick├ę trojsklo, ktor├ę poskytuje maxim├ílnu tepeln├║ izol├íciu. Vo v├Żbave nech├Żba da┼ż─Ćov├Ż senzor, ktor├Ż v pr├şpade da┼ż─Ća okno automaticky zatvor├ş a voda v├ím tak v dom├ícnosti nesp├┤sob├ş ┼żiadne ┼íkody. Okno sa ovl├ída pomocou dia─żkov├ęho ovl├ídania s tromi tla─Źidlami, ktor├ę je u┼ż z v├Żroby sp├írovan├ę s oknom, ─Źo znamen├í jednoduch├║ in┼ítal├íciu a okam┼żit├║ mo┼żnos┼ą pou┼żitia.

Dia─żkovo ovl├ídan├ę v├Żklopno-k├Żvne stre┼ín├ę okno GPU Integra je pripraven├ę pre pou┼żitie so syst├ęmom Velux Active, ktor├Ż umo┼ż┼łuje automatick├ę otv├íranie a zatv├íranie okna ─Źi regul├íciu roliet a ┼żal├║zii pre dosiahnutie po┼żadovanej kvality a teploty vzduchu v miestnosti.

Hlavn├ę v├Żhody
Nezaujal Vás tento model?
Prezrite si ─Ćal┼íie typy stre┼ín├Żch okien

Štandard

V z├íkladnej rade ┼átandart pon├║kame okn├í s izola─Źn├Żm trojsklom, ktor├ę zabra┼łuje tepeln├Żm strat├ím a ├║─Źinne chr├íni pred hlukom zvonku. Samozrejmos┼ąou je tvrden├ę vonkaj┼íie sklo a ┼ípeci├ílna ochrana proti prievanu.

Štandard Plus

Rada ┼átandard Plus prid├íva ku v┼íetk├Żm skvel├Żm vlastnostiam kateg├│rie ┼átandard e┼íte ┼ítyri ─Ćal┼íie benefity: dokonalej┼íiu tepeln├║ izol├íciu, lep┼íiu schopnos┼ą izolova┼ą zvuk, ├║tlm hluku z da┼ż─Ća a┬ásamo─Źistiacu vrstvu.┬á

─Äal┼í├ş v├Żrobcovia stre┼ín├Żch okien